ZABIEGI PIELĘGNACYJNE NA CIAŁO
  • ZABIEG WYGŁADZAJĄCO ROZŚWIETLAJĄCY ELLA BACHE: Szybki zabieg regenerujący, który w krótkim czasie sprawi, że Twoja skóra stanie się uwodzicielsko piękna i aksamitnie gładka. Dzięki zastosowaniu kombinacji peelingów i balsamów wygładzi, rozświetli i odżywi Twoje ciało. Bogactwo witamin, minerałów i składników nawilżających doda energii skórze i przyspieszy jej naturalny proces regeneracji. Czas trwania 75 min.
  • ZABIEG UJĘDRNIAJĄCY BIUST: zabieg ujędrniający biust z maską termiczną i efektem push-up (podniesienie). Usprawnia cyrkulację krwi, uelastycznia wiązadła tworząc fizjologiczny rodzaj biustonosza kosmetycznego. Modelaż (mineralna maska termiczna) powoduje wchłonięcie wcześniej nałożonego serum, maski, działa odżywczo i regenerująco.
nacialo02
nacialo03
  • DEPILACJA CIAŁA: depilację twarzy i ciała wykonujemy woskami LYCON – firmy która istnieje od 1978 roku. System depilacji LYCON to: delikatność, skuteczność i precyzja. Woski usuwają już włosy o długości 1mm i można je stosować do skóry bardzo wrażliwej. Unikalnym produktem linii jest oliwka Pre-Waxing oil zabezpieczająca naskórek przed uszkodzeniem i powodująca, że zabieg jest mniej bolesny. Zabiegi depilacji LYCON często rekomendowane są w prasie kobiecej.