STYLIZACJA PAZNOKCI, DŁONI I STÓP
paznokcje02

Jesteśmy salonem autoryzowanym firmy ALESSANDRO INTERNATIONALE. Firma Alessandro istniejąca na rynku światowym od 1989 roku, to lider w pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci. Od początku istnienia naszego Salonu Urody pracujemy na produktach firmy ceniąc ją za wysoką jakość produktów, bezpieczeństwo ich stosowania i ciągły rozwój. W zależności od typów paznokci (miękkie, łamliwe, twarde) firma oferuje bogatą gamę żeli i produktów pielęgnacyjnych dobranych do danego problemu.

Do zabiegów na dłonie i stopy stosujemy materiały jednorazowego użytku, a narzędzia są dezynfekowane i sterylizowane w autoklawie medycznym. Raz w miesiącu oddawane są do badania testy biologiczne kontroli procesów sterylizacji do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Opolu.

  • MANICURE STRIPLAC: to pierwszy na świecie lakier peel-of o trwałości do 10 dni, który nie odpryskuje. Dla osób o przesuszonej i łamliwej płytce.
  • MANICURE HYBRYDOWY: zabieg polegający na nałożeniu na płytkę paznokcia produktu o formule lakieru a trwałości żelu. Utrzymuje się na paznokciach do 3 tygodni, jest odporny na zadrapania i rozdwajanie. W naszym Salonie manicure hybrydowy wykonujemy na produktach dwóch wiodących firm: Alessandro oraz Shellac.
  • MANICURE BIOLOGICZNY: zabieg polegający na odsunięciu skórek, ich zmiękczeniu specjalnym produktem, skróceniu i opiłowaniu paznokci, wygładzeniu dłoni specjalistycznym pilingiem natłuszczającym, nałożeniu odżywki lub lakieru. W manicure biologicznym zamiast narzędzi metalowych (cążek, pilników), wykorzystuje się pilniki papierowe i patyczki z drzewa pomarańczowego.
paznokcje03
paznokcje04
  • MANICURE JAPOŃSKI: zabieg dla kruchych, rozdwajających się i zniszczonych paznokci polegający na wmasowaniu w płytkę pasty z witaminami i minerałami oraz jej zabezpieczeniu i nadaniu połysku specjalnym pudrem. W produktach wmasowanych znajdują się witamina A+E, keratyna, pyłek pszczeli oraz krzemionka z Morza Japońskiego. Efekty widać natychmiast – paznokcie są gładkie i lśniące. Zabieg należy powtórzyć 3-4 razy w odstępie 2 tygodni.
  • PEDICURE KOSMETYCZNY: zabieg pielęgnujący i upiększający stopy obejmujący: dezynfekcję stóp, zmycie lakieru, opiłowanie i skrócenie paznokci oraz usunięcie zrogowaciałego naskórka specjalnym płynem zmiękczającym z mocznikiem, pomalowanie paznokci. Nasz salon wyposażony jest w dwie nowoczesne frezarki do pedicure niemieckiej profesjonalnej firmy IONTO-COMED. W czasie każdego zabiegu używamy wyłącznie artykułów jednorazowych oraz narzędzi wysterylizowanych w autoklawie medycznym.